בעיות פוריות

היום בעולם המודרני ניתן למצוא יותר ויותר זוגות הסובלים מקושי להיכנס להריון. בעיות פוריות הפכו לחלק משגרת היום – יום שלנו עקב אורח החיים המלחיץ והעמוס שרובינו חווים מידי יום ביומו. רוב האנשים מעבירים את זמנם בעבודה מלחיצה, נסיעה מתוחה בפקקים, ארוחות מהירות ולא מזינות וחוסר משווע בפעילות גופנית מספקת. כל אלו יוצרים לחץ ומתח עצום על כל מערכות הגוף, כולל מערכת הרבייה. למשל, גברים הנוטים לעשן מורידים בצורה משמעותית את איכות הזרע שלהם היות והעשן יוצר מוטציות שונות בדנ"א של תאי הזרע שלהם. כתוצאה מכך תאי הזרע מתקשים לבצע את תפקידם ואינם מצליחים להפרות את הביצית של האישה. כמו כן, חשוב לדעת למשל כי שתיית בירה או כל סוג אחר של אלכוהול, גורם לקושי בהשתרשות הביצית ברחם.

כל מה שרציתם לדעת לגבי בעיות פוריות

כאמור, אורח החיים המודרני גורם ללא מעט מצבים של סטרס ולחץ ממושכים. במצבים אלו האישה תתקשה להרפות ולהיכנס להריון, ולכן חשוב לבצע טיפולים שונים שיכולים להקל ולפתור את הבעיה. פעמים רבות לא מדובר בבעיה גנטית, אלא במצב כללי של סטרס ולחץ מתמשכים. במצבים אלו טיפולים כגון רפלקסולוגיה וסוגים שונים של עיסויים יכולים לאפשר לגוף להרפות ולשחרר את כל המועקות והלחץ שנצברו. מעבר לכך, מטפלת מומחית בתחום יכולה להקל ואף לפתור בעיות מיומה, הידבקויות או סתימות בחצוצרות ומצבים של גושים או ציסטות ברחם.

בעיות פוריות ניתנות לפתרון עם ברכה מזור

לסיכום, ברכה מזור הינה מטפלת מוסמכת ומקצועית בתחום הפוריות, ויש לה את הידע והכלים הדרושים לסיוע ופתרון של בעיות שונות. ברכה מציעה מגוון רחב של טיפולים המיועדים הן לנשים והן לגברים הסובלים מבעיות פריון שונות. לקבלת פרטים נוספים או ייעוץ מקצועי – צרו קשר עוד היום.

בעיות פוריות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
צור קשר
צור קשר עם ברכה כבר עכשיו!
02-6724278