טיפולי פוריות

היום בעולם המודרני ניתן למצוא יותר ויותר זוגות הסובלים מקושי להיכנס להריון. בעיות פוריות הפכו לחלק משגרת היום – יום שלנו עקב אורח החיים המלחיץ והעמוס שרובינו חווים מידי יום ביומו. רוב האנשים מעבירים את זמנם בעבודה מלחיצה, נסיעה מתוחה בפקקים, ארוחות מהירות ולא מזינות וחוסר משווע בפעילות גופנית מספקת. כל אלו יוצרים לחץ ומתח עצום על כל מערכות הגוף, כולל מערכת הרבייה. למשל, גברים הנוטים לעשן מורידים בצורה משמעותית את איכות הזרע שלהם היות והעשן יוצר מוטציות שונות בדנ"א של תאי הזרע שלהם. כתוצאה מכך תאי הזרע מתקשים לבצע את תפקידם ואינם מצליחים להפרות את הביצית של האישה. כמו כן, חשוב לדעת למשל כי שתיית בירה או כל סוג אחר של אלכוהול, גורם לקושי בהשתרשות הביצית ברחם.

כל מה שרציתם לדעת לגבי טיפול בבעיות פוריות

כאמור, אורח החיים המודרני גורם ללא מעט מצבים של סטרס ולחץ ממושכים. במצבים אלו האישה תתקשה להרפות ולהיכנס להריון, ולכן חשוב לבצע טיפולים שונים שיכולים להקל ולפתור את הבעיה. פעמים רבות לא מדובר בבעיה גנטית, אלא במצב כללי של סטרס ולחץ מתמשכים. במצבים אלו טיפולים כגון רפלקסולוגיה וסוגים שונים של עיסויים יכולים לאפשר לגוף להרפות ולשחרר את כל המועקות והלחץ שנצברו. מעבר לכך, מטפלת מומחית בתחום יכולה להקל ואף לפתור בעיות מיומה, הידבקויות או סתימות בחצוצרות ומצבים של גושים או ציסטות ברחם.

בעיות פוריות ניתנות לפתרון עם ברכה מזור

לסיכום, ברכה מזור הינה מטפלת מוסמכת ומקצועית בתחום הפוריות, ויש לה את הידע והכלים הדרושים לסיוע ופתרון של בעיות שונות. ברכה מציעה מגוון רחב של טיפולים המיועדים הן לנשים והן לגברים הסובלים מבעיות פריון שונות. לקבלת פרטים נוספים או ייעוץ מקצועי – צרו קשר עוד היום.

טיפול בבעיות פוריות

 

אחת התכונות הנפלאות ביותר בהן בורכנו כבני אדם היא הפוריות המאפשרת לנו להעמיד צאצאים, דור המשך הנושא את הטביעה הגנטית שלנו. לעיתים, זוגות נתקלים בקשיים בניסיון להיכנס להריון. למזלנו, לצד הרפואה המתקדמת, מציעה הרפואה האלטרנטיבית טיפולי פוריות מתקדמים ומגוונים בשיטות לא פולשניות ונטולות כאבים.

טיפולי פוריות

טיפולי פוריות בשיטות אלטרנטיביות

חשוב לציין, כי טיפולי פוריות אלטרנטיביים אינם שוללים את הרפואה המערבית, אלא משלימים אותה. לעיתים, האישה אינה מצליחה להיכנס להריון לא בגלל שקיימת בעיה בריאותית, אלא כתוצאה מהסטרס היום יומי שרוב בני האדם כיום נתונים תחתיו. לצד התרופות וההורמונים שמציעה הרפואה המערבית, הרפואה האלטרנטיבית מציעה טיפולים טבעיים המאזנים את מערכת גוף האדם הבנויה מנפש וגוף – משפרת את זרימת האנרגיות ואת התחושה הכללית, עד שבסופו של דבר יאומצו כדרך חיים שתהפוך את הגוף לבריא יותר, רגוע יותר ומוכן לקליטת היריון.

קיימים מגוון טיפולים שמציעה הרפואה המשלימה שיוכלו להועיל לאישה להירגע ולשחרר את כל המועקות, על מנת לאפשר לגופה להתרכז בכניסה להריון:

  • דיקור סיני
  • פנג שוואי
  • צמחי מרפא
  • נטורופתיה
  • רפלקסולוגיה
  • השיטה ההוליסטית
  • ועוד

 

ברכה מזור מזמינה אתכם להגשים את החלומות

נעים מאוד, שמי ברכה מזור ואני נושמת את עולם הרפואה האלטרנטיבית. מזה 38 שנים שאני מטפלת ומסייעת לזוגות רבים להגשים את חלומם להפוך להורים. כאישה, הייתי בצד השני ואני מבינה את מטופלותיי והחששות הרבים המלווים אותן בהגעתן אליי. מסיבה זו, אני רואה בעבודתי שליחות חשובה מאין כמותה. אני מפצירה בכם שלא לוותר על החלומות שלכם, ומזמינה אתכם להצטרף אליי למסע אל ההורות, במסגרתו אעניק לכם לא רק טיפולים יעילים ומרגיעים, אלא עצות וטיפים לחיים בריאים יותר ורגועים יותר בהתאם לרפואה המשלימה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
צור קשר
צור קשר עם ברכה כבר עכשיו!
02-6724278