-- Facebook Pixel Code -->

ספירת זרע

ספירת זרע נמוכה מהווה את אחת הסיבות המרכזיות לקשיי פוריות אצל זוגות רבים המנסים להביא ילדים לעולם. כאשר מבצעים בדיקת זרע, מצפים למצוא מספר הגדול מ – 15 מיליון תאי זרע למיליליטר נוזל, אך כאשר התוצאה חוזרת נמוכה יותר – משמעותה כי ספירת הזרע של הגבר אינה מספקת על מנת להפרות את בת זוגו בצורה טבעית. החדשות הטובות הן ששינויים פשוטים באורח החיים של הגבר יכולים לחולל שינוי עצום ולאפשר לו להגדיל את כמות ואיכות הזרע שלו. למשל, גבר מעשן יוצר מוטציות בדנ"א המצוי בתאי הזרע שלו, ובכך מקטין משמעותית את הסיכוי להריון. כמו כן, הוכח כי שתיית אלכוהול מקטינה את הסיכוי של הביצית המופרית להשתרש ברחם ובכך מקטינה את הסיכוי להריון.

כל הגורמים של ספירת זרע נמוכה

אחד הגורמים המרכזיים ביותר לספירה נמוכה הוא טמפרטורה גבוהה מידי באזור החלציים. על מנת שהגוף יוכל לייצר כמות מספקת של זרע, יש לו צורך בטמפרטורה נמוכה יותר מאשר טמפרטורת הגוף. אך גבר שנוטה ללבוש תחתונים צמודים מידי או מכנסיים הדוקים מידי, גורם לחימום האזור ובכך למעשה מפריע לתהליך יצירת הזרע. לכן מומלץ ללבוש תחתוני בוקסר מאווררים יותר, להימנע מסאונות ואמבטיות חמות, לא להניח לפטופים על הברכיים ולצמצם את זמן הרכיבה על האופניים. כמו כן, חשוב לזכור כי על מנת לשמור על ספירה גבוהה של תאי הזרע, יש להקפיד על תזונה מאוזנת ולהימנע מתרופות שונות העלולות לפגום בפוריות.

ברכה מזור עם ניסיון של שנים בתחום – ספירת זרע

לסיכום, ברכה מזור הינה מטפלת מוסמכת בתחום פוריות הגבר. 38 שנים של ניסיון בתחום העניקו לה מגוון רחב של שיטות טיפול שונות היכולות לשפר את ספירת הזרע ולאפשר הפריה טבעית. לקבלת פרטים נוספים או ייעוץ מקצועי, צרו קשר עוד היום.

ספירת זרע

 

ספירת זרע נמוכה

אחד הגורמים העיקריים בקושי להיכנס להיריון הוא ספירת זרע נמוכה. לקושי זה לא רק השלכות פיזיות, אלא גם נפשיות. זוהי בעיה נפוצה בקרב גברים ויש לה מספר גורמים, אך גם מספר פתרונות. במקום לפנות לטיפולים מורכבים וארוכים, פנו לברכה מזור, מטפלת אלטרנטיבית המומחית בבעיות פוריות. כך תוכלו גם להגשים את החלום ולהביא ילדים וגם לעשות זאת בצורה שתיטיב עם הגוף שלכם ולא תפגע בו.

 

ספירת זרע נמוכה: גורמים ופתרונות

בעיה בספירת הזרע יכולה להיגרם בשל מספר גורמים:

  • חימום יתר של אזור האגן כתוצאה מלבישת בגדים צמודים מדי או שימוש במתקני ספא כמו ג'קוזי וסאונה.
  • חשיפה לקרינה מייננת כתוצאה מעבודה ושימוש מרובה בטלפונים סלולריים ומחשבים.
  • תזונה לקויה.
  • מחסור בוויטמינים ומינרלים.
  • תזונה לא מאוזנת וכזו המבוססת על אוכל מעובד ותעשייתי.
  • שימוש בסמים וחומרים ממכרים כגון אלכוהול, ניקוטין וטבק.
  • גורמים גנטיים.

החדשות הטובות הן, שיש פתרון לבעיה של ספירת זרע נמוכה. לרוב, גברים הנתקלים בבעיה בספירת הזרע פונים לטיפולים קונבנציונליים המבוססים על התערבות כירורגית ונטילת תרופות. בהרבה מקרים גם האישה אותה מנסה הגבר להרות נזקקת לטיפול בעצמה, גם כאשר הבעיה היא אצל הגבר. נשים עוברות מסכת ייסורים הכוללת הזרקות הורמונים, שאיבת ביציות והחזרת עוברים – כולם תהליכים המטלטלים את הגוף ואת הנפש. אולם חשוב לדעת כי ניתן לטפל בבעיות בספירת הזרע גם באמצעים אלטרנטיביים, פחות אגרסיביים ופולשניים.

 

טיפול בספירת זרע נמוכה תעזור לכם להקים משפחה

גם אם אתם סובלים מבעיה של ספירת זרע נמוכה, אין זה אומר שאתם לא יכולים להגשים את החלום שלכם ולהפוך להורים. כל מה שאתם זקוקים לו הוא טיפול יעיל, מהיר ואיכותי, שיסייע לכם להתגבר על הבעיה ולהיקלט במהירות יחסית. פנו לברכה מזור – מטפלת אלטרנטיבית מקצועית עם ניסיון רב בטיפולי פוריות. מזור סייעה כבר למאות זוגות בשנים האחרונות עם טיפול מתון ועדין בבעיות פוריות שונות, הן אצל גברים והן אצל נשים. הטיפולים אורכים בדרך כלל עד 5 חודשים והם מהווים אלטרנטיבה בריאה ושפויה לטיפולים הקשים והארוכים שמציעה הרפואה האלטרנטיבית.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
צור קשר
צור קשר עם ברכה כבר עכשיו!
050-5325859